SweedenDeutschEnglishTürkçe

Telefon:02427532352


E-Posta:hotelcatsgarden@windowslive.com


Harita:Yerimizi Görün

Çocuk Kulübü

Çocuklar için tatil bir başka ...


Tatil en değerli varlığımız çocuklarımız için de özeldir.Onların tatillerini güzel geçirmesi, gün akışı içinde sıkılmamaları ve tekrar eden aktivitelerden ziyade, farklı, ilgi ve becerilerini ortaya çıkarabilecek, aynı zamanda da onları eğlendirecek çeşitli etkinliklerde bulunmaları için gerekli her türlü ortamı otelimizde sağlıyoruz.

Eğlenceli Oyunlar

Tüm gün çeşitli aktiviteler ...


Tatil sadece dinlenmek, denize, havuza girip serinlemek değil, aynı zamanda deşarj olmak, gün içinde zamanı dolu dolu değerlendirip, farklı ve eğlenceli aktivitelerden faydalanmak diye düşünenler !!! Sizler için tek adres :
Hotel Catty Cats Garden !!!

Hamam & Spa

Kendinizi şımartın ...


Hotel Catty Cats Garden olarak, sizlere özel tasarlanmış, Türk mimarisini yansıtan hamamımız ve, sizleri tüm yılın stresinden uzaklaştıracak olan, kendinizi uzman ellere bıraktığınız Spa'mız ile tüm sezon hizmetinizdeyiz.Uzakdoğu masaj uzmanımızın ellerinde ne kadar hafiflediğinize inanamayacaksınız.

Animasyon Gösterileri

Tatil akşamlarına renk katan animasyonlar ...


Otelimizde, haftanın belirli günlerinde farklı konseptlerde eğlenceler düzenlenmektedir. Bu eğlenceler uzman animatörler tarafından organize edilmektedir. Bu şekilde, birbirinin aynı olmayan,tek düzelikten uzak,unutulmaz bir tatile yakışır daha renkli ve eğlenceli akşamlar geçirebilirsiniz.

Sosyal Linkler

Hotel Catty Cats Garden'a Hoşgeldiniz...

Holiday Check


Tıklayın, Otelimizi Değerlendirin...

FactSheet


Örnek döküman için tıklayınız...

CATS GARDEN YENİLENDİ!

 

Otelimiz 2014 yılında baştan aşağıya yenilendi. Yeni odalarımız, lobby ve barımızı görmek için galerimizi veya sanal turumuzu gezebilirsiniz....
İletişim için Telefon:
+90 242 753 23 52